Перевезення негабаритних вантажів - Надійно і по актуальній ціні від GLC
Обрати сторінку

Негабаритні та надважкі вантажі

Перевозимо вантажі будь-якої складності і розмірів. Плануємо маршрути. Телефонуйте!

Негабаритні перевезення від Grand Logistics Company

Мы транспортирует грузы нестандартных размеров по всей территории Украины, ЕС, Европы и стран СНГ. Специфика этих перевозок огромна, сложность – максимальная, ответственность – колоссальная.

Досвід і вміння прораховувати на кілька кроків вперед - тут ключове.

Підбір оптимального транспорту, розробка кріплень, маршрут з урахуванням особливостей негабариту, наприклад, з виключенням мостів, вузьких сільських доріг та інших факторів - це раз.

Правильне розміщення вантажу на спецплатформи позбавляє замовника від проблем в процесі перевезення і додаткових витрат.

Формування пакету супровідних документів і оформлення спеціальних дозволів для перевезення негабариту по Європі і країнам СНД - це два.

Ви повинні знати, що в деяких країнах Європи і СНД існують обмеження і різні вимоги при перевезенні негабаритних і великовагових вантажів і в цьому випадку додаткові витрати неминучі.

Організація супроводу вантажу автомобілями прикриття і патрулями ДАІ - це три.

Розробка правильного маршруту дозволяє уникнути серйозних фінансових витрат на отримання дозвільних документів, погоджень, супровід вантажу автомобілями прикриття і дорожніх зборів, а також дозволяє скоротити терміни доставки.

Допомога в митному оформленні вантажу якщо це експорт або імпорт, страхування - все це вимагає граничної точності в розрахунках і практичні знання! Теоретик тут далеко не заїде. Саме тому, при виборі підрядника для перевезення Вашого негабариту рекомендую відштовхуватися від його успішного досвіду!

Ваш негабаритний вантаж - наше нестандартне рішення!

Іван Антощук, керівник напрямку негабаритних перевезень
ЩО ВВАЖАЄТЬСЯ НЕГАБАРИТНИМ ВАНТАЖЕМ
Перевезення будівельної техніки

Будівельна техніка

Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки та тракторів

Сільськогосподарська техніка та трактора

Перевезення військової техніки

Військова техніка

Негабаритні та надважкі вантажі

Негабаритні та надважкі вантажі

Замовити безкоштовну консультацію у фахівця з негабаритним перевезень

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ
“ПІД КЛЮЧ”
ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ "ПІД КЛЮЧ"
 1. Консультація і розробка маршруту
 2. Підбір правильного транспорту
 3. Отримання дозволів
 4. Страхування
 5. Митне оформлення
 6. Доставка з супроводом вантажу по Україні та Європі

Автомобільні негабаритні перевезення

Grand Logistics Company здійснює негабаритні перевезення по Україні, в країни СНД, Європи. Послуги надаються за договором, в якому вказується термін доставки, наші зобов’язання з перевезення негабаритних вантажів. Можливі міжнародні негабаритні перевезення з повним оформленням митних документів.

Автомобільні негабаритні перевезення: особливості

Негабаритні перевезення тралом здійснюються в разі потреби транспортування довгих предметів або великовагових вантажів. Це може бути: спецтехніка, арматура, меблі, розміри якої перевищують допустимі норми.

Перевезення негабаритного вантажу передбачає:

 • Отримання офіційного дозволу.
 • Навантаження на автотранспорт без пошкоджень.
 • Проїзд по відповідним вулицях і магістралях.

Наші співробітники візьмуть на себе ці завдання, забезпечивши швидкі і надійні негабаритні перевезення по Україні і в країни зарубіжжя.

При відправці ми врахуємо:

 • Безпеку вантажу.
 • Характеристики пересувного складу.
 • Погодні та сезонні умови.
 • Вантажопідйомність і розміри.
 • Пропускну здатність дорожнього покриття.
 • Наявність ЛЕП і залізничних переїздів.

Слід врахувати, що перевезення негабаритної техніки, довгих предметів, важкоатлетів повинна відповідати затвердженим нормам.Ми оформляємо необхідні супровідні документи, належним чином пакуємо відправлення, узгоджуємо маршрут з інспекціями. Наші партнерські машини мають проблискові маячки і розпізнавальні знаки під важкі негабаритні вантажі і довгоміри. Це є гарантією, що вантаж пройде за маршрутом в обумовлені терміни без форс мажорів.

Забезпечимо надійність

При відправленні наші водії враховують вимоги до упаковки негабаритних вантажів, їх розміщення і фіксації з метою безпечного транспортування. Проходження по маршруту здійснюється лише в тому випадку, коли повністю дотримані правила безпеки. При цьому об’єкт доставки:

 • Надійно закріплений на борту автотранспорту.
 • Чи не провокує зміщення кузова і перевертання машини.
 • Чи не обмежує огляд і не порушує сприйняття іншими учасниками дорожнього руху.
 • Чи не порушує норм екологічної безпеки.

Grand Logistics Company — оптимальна доставка негабариту за найкращою ціною

Перевезення негабаритних вантажів здійснюється тралами з нашого автопарку, що гарантує можливість вибору відповідного габаритам автотранспорту, а також його своєчасної подачі на об’єкт навантаження. Це дає можливість клієнтам планувати терміни доставки.

Перевезення негабаритних вантажів по Україні та за кордон проходить з оформленням необхідних супровідних документів, включаючи інженерні укладення та необхідні дозволи. Нашими співробітниками здійснюється:

 • Перевезення негабариту відповідно до діючих правил.
 • Планування маршруту до пункту призначення.
 • Узгодження маршруту з виконавчими дорожніми інспекціями.
 • Технічна підготовка машин потрібної тоннажності.

Розрахунок вартості негабаритних перевезень здійснюється за вказаними на сайті тарифами. Ціна залежить від маршруту проходження, виду вантажу, що використовується автотранспорту, необхідності супутніх послуг з оформлення вантажу. Зробити розрахунок ви можете самостійно. Або зв’яжіться з нами по телефону, щоб отримати консультаційну допомогу або замовити негабаритні перевезення по Україні, країнам СНД, Європи.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру