Замовити перевезення вантажу в Житомирі за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення в Житомирі

Будь-які вантажі від 500 кг

За найдоступнішими цінами

Швидко та якісно

Вантажоперевезення в Житомирі від GLC

Grand Logistics Company - компанія, що займається організацією та наданням транспортних послуг. У місті розвивається машинобудування, паперово-целюлозний промисловість, ведеться видобуток корисних копалин, виробництво будматеріалів, для транспортування яких необхідна грамотна маршрутизація вантажоперевезень - Житомир знаходиться на розв'язці великих автомобільних трас, що з'єднуються Схід і Захід України. Велике виробництво лікарських препаратів, продукти легкої та харчової промисловості надходять до Харкова, Миколаїв, Суми, Ужгород, Черкаси, Вінницю та інші центри України.

Міжміські вантажоперевезення в Житомирі

Організація доставки товарів власного виробництва пов'язана з труднощами вибору вантажопідйомності автомобіля, типу кузовний платформи, періодичності поїздок, тому ми пропонуємо професійні транспортні послуги. Наші менеджери враховують всі нюанси маршруту, так як відпрацьовані схеми впроваджуються вже протягом 13 років. Ми пропонуємо оптимально низькі ціни на вантажоперевезення в Житомирі - вартість послуг залежить від різних моментів, але в цілому тарифи найнижчі в регіоні.

Прайс лист на вантажні перевезення в Житомирі

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Переваги вантажних перевезень з Гранд Лоджистикс Компані

Ми зацікавлені в тривалому взаємовигідному співробітництві, тому пропонуємо вигідні умови транспортування:

  1. Додатково займаємося пошуком вантажно-розвантажувальної техніки.
  2. Пропонуємо рухомий склад відповідної вантажопідйомності.
  3. Забезпечуємо документальний супровід вантажу по території України та інших держав.
  4. Складаємо маршрут максимально швидкий і короткий, щоб мінімізувати витрати палива, знизити часові витрати на подолання певної відстані між постачальником і одержувачем товарів.
  5. Географічне положення поруч з Києвом забезпечує регулярно чинне сполучення зі столицею, тому ваш невеликий обсяг вантажу не чекатиме наповнення контейнера або складання необхідного обсягу відправки, а буде доставлений найближчим вантажівкою, які проходитимуть у попутному напрямку.
  6. Насипні, навалочні та наливні вантажі в великих обсягах слідують по шляхах ж / д сполучення. Вантажний рухомий склад доставляє вантажі в обох напрямках, підтримуючи економічну взаємодію між областями України.

Ми враховуємо нюанси вантажу, особливості умов транспортування і гарантуємо збереження прийнятого товару, цілісність упаковки на протязі маршруту вантажоперевезення Житомира, ціна на які доступна представникам великого бізнесу, підприємцям-початківцям, фермерам і державним виробництвам.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру