Про компанію Grand Logistics Company – 15 років на ринку вантажоперевезень
Обрати сторінку

Про компанію Grand Logistics Company

Хто ми?

Grand Logistics Company - це команда молодих фахівців, які знають все про вантажоперевезення, контейнери, фури, зчіпки, митниці, квоти, негабарити та інші розумні слова. Кожна заявка на перевезення, кожен прорахунок – це кропітка та відповідальна робота для нас. Ми хочемо дати вам найкращі умови. Ми хочемо бути крутішими за конкурентів. Для нас важливо, щоб клієнти стали постійними! Ми цінуємо свою репутацію.

Географія наших вантажоперевезень

Немає такої країни чи регіону України, яку ми не можемо охопити.

Вантажні перевезення по Україні, Києву та Київській області.

Міжнародні вантажні перевезення до країн Європейського Союзу (ЄС) та Європи, Азії. Дуже любимо Польщу, Німеччину, Італію, Болгарію, Румунію, Чехію та, звичайно, Китай, Індію та Туреччину.

Перевозимо по колишньому СНД: Грузія, Вірменія, Казахстан, Узбекистан та ін.

Пріоритетів немає. Будь-який вантаж – це наш «хліб».

Хоча чим більше вантаж і далі його везти, тим цікавіше.

А якщо це ще й постійні перевезення, то взагалі Ви супер клієнт.

Наша спеціалізація

Автомобільні вантажні перевезення – це наша улюблена тема. Щодо України чи до Європи — для нас не проблема. Нас не лякають небезпечні та негабаритні вантажі, ми зможемо перевезти майже все, і навіть динозаврів. Так-так, і такий кейс теж був!

З радістю організуємо перевезення особистих речей закордон чи офісний переїзд. Наші клієнти довіряють нам у будь-якій ситуації.

Цікавить оренда спецтехніки по Києву та Київській області? Не питання — ми маємо величезну базу і дуже хороші ціни, ми знаємо це точно, бо теж моніторимо конкурентів.

Як переконатись у справжності наших слів? Тільки особистий досвід та рекомендації наших клієнтів. Відгуки Ви можете прочитати на сайті. Ну, а особистий досвід можна отримати, звернувшись до нас! Усі наші контакти нижче!

Наша місія

Нашим клієнтам лише якісне обслуговування у сфері логістики та ЗЕД. Ми працюємо з кожним клієнтом на довгострокову перспективу співпраці, постійно супроводжуючи клієнта. Дбаємо про персонал компанії. У нашій команді відносини будуються на партнерській основі!

Ми створили унікальну корпоративну культуру

Ми не просто колеги – ми велика родина GLC!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру