Де знайти надійного вантажного перевізника з Росії - блог GLC
Обрати сторінку

Згідно з даними, наданими Державною митною службою, товарообіг між Україною та Росією за підсумками перших 5-ти місяців 2021 року збільшився на 7,87%, і склав у грошовому вираженні 3,21 млрд. доларів США (порівняно з аналогічним періодом 2020 р). Разом з цим збільшується попит і на вантажоперевезення з України в Росію. Замовити дані послуги за вигідними тарифами та гарантією своєчасного постачання можна звернувшись у Grand Logistics Company.

Особливості організації доставки різних вантажів за маршрутом Україна — Росія

В даний час зовнішньоторговельні операції між країнами здійснюються з певними обмеженнями та заборонами, що обов'язково слід враховувати при організації вантажоперевезення Україна-Росія. При цьому важливе значення має вибір надійного перевізника, який знає всі особливості даного процесу, зможе правильно оформити митні документи, а також надати найбільш вдалий вид транспорту та скласти оптимальний маршрут.

Ще один важливий момент — відповідність міжнародним нормам і стандартам, а також вимогам безпеки, які пред'являються до вантажів, що перевозяться. Залежно від виду продукції може знадобитися отримання дозвільних документів, що підтверджують ступінь її безпеки та дотримання ветеринарних та санітарно-гігієнічних умов. Більшість товарів підлягають сертифікації.

Щоб доставка товарів з Росії в Україну і назад була виконана в найкоротші терміни, без затримок на митниці та 100% гарантією безпеки, потрібно правильно оформити документацію, вибрати найбільш підходящий спосіб транспортування, і заздалегідь скласти маршрут. Логісти компанії GLC мають великий досвід у організації міжнародних перевезень у країни ближнього та далекого зарубіжжя, а також у держави колишнього СНД, зокрема і Росію.

Фахівці добре ознайомлені з чинними нормами й стандартами, та постійно стежать за змінами у законодавчій базі, що періодично відбуваються. Тож із оформленням необхідної документації питань не виникає. Те саме стосується вибору способу перевезення та транспортного засобу. Доставка вантажів до Росії може бути виконана різними видами транспорту:

Компанія GLC має великий власний парк транспортних засобів, а також тісно співпрацює з іншими перевізниками, що дозволяє оптимізувати процеси та здійснювати постачання товарів у найкоротші терміни.

Переваги роботи з Grand Logistics Company

Щоб доставка вантажів з Росії в Україну та у зворотному напрямку здійснювалася успішно, потрібне точне дотримання всіх митних формальностей. Фахівці компанії надають послуги з консультування ЗЕД, а також повного документального супроводу. Це дає можливість значно прискорити процес, а також уникнути багатьох помилок, а отже, і додаткових витрат.

До цього слід додати доступні тарифи на перевезення вантажів до Росії, широкий перелік додаткових послуг, страхування товарів, що перевозяться на найвигідніших умовах, зрозумілу схему ціноформування, індивідуальний підхід до вирішення кожної конкретної задачі. Все це робить доставку вантажів з України до Росії максимально надійним, вигідним та комфортним.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру