Авіадоставка вантажу з Китаю в Україну - міф чи реальність за нинішніх умов? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

24 лютого 2022 року стало новою точкою відліку для кожного жителя України. Напад російських військ назавжди змінив звичне життя людей та розвиток будь-якого бізнесу. Зруйновані міста, постійні обстріли та ракетні удари по об'єктах критично важливої інфраструктури, заблоковані морські порти, тимчасово окуповані території, знищені мости та розбиті дороги, відсутність авіадоставки вантажів, постійні ризики, що супроводжують залізничні та автомобільні вантажоперевезення, змусили транспортні компанії в екстреному порядку перебудовувати свою діяльність адаптувати до реальних умов. І якщо у перші тижні і навіть місяці бізнес практично повністю перестав працювати, то згодом, багато в чому завдяки успішним діям Українських збройних сил та допомоги закордонних партнерів, більшість комерційних структур почали відновлювати свою діяльність.

Кому і навіщо потрібні авіавантажні перевезення з Китаю в Україну в період війни

 

З початком війни авіасполучення над територією України було припинено. Але з огляду на те, що дедалі більше підприємств повертаються до свого звичного графіку роботи, потреба в імпорті закордонного, зокрема китайського, обладнання, запасних частин, комплектуючих, сировини для багатьох промислових галузей постійно зростає. До цього слід додати, що багато українських підприємців до повномасштабного вторгнення російських військ активно співпрацювали з китайськими постачальниками і виробниками, і зараз хочуть якнайшвидше відновити колишні партнерські взаємини. Сьогодні в цьому їм активно допомагає Grand Logistics Company, співробітники якої організують доставку товару з Китаю в Україну повітряним транспортом, використовуючи мультимодальні схеми перевезень.

Такий варіант транспортування товару з Китаю в Україну має низку важливих переваг:

 • Незважаючи на велику відстань між пунктами відправлення та отримання, продукція доставляється в оптимальні терміни, навіть за умов воєнного часу;
 • Вартість мультимодальної доставки вантажу менша, ніж тільки повітряним транспортом;
 • Є можливість підібрати оптимальний маршрут, з урахуванням характеру вантажу, обсягу поставки, терміновості та багатьох інших умов, у тому числі бойових дій у конкретних регіонах;
 • Авіадоставка вантажів з Китаю до України підходить для більшості товарних груп.

Відновлення українського бізнесу та його всебічна підтримка в умовах безперервної війни є найважливішим завданням, оскільки від цього багато в чому залежить і економічний стан країни. Логістичні компанії докладають максимум зусиль, щоб забезпечити якісні та безпечні вантажоперевезення всіма доступними видами транспорту. Це дозволяє підприємствам своєчасно отримувати необхідні комплектуючі, запасні частини, матеріали, сировину та інші товари для безперебійної роботи.

Особливості організації авіадоставки вантажів з Китаю

 

В умовах безперервного обстрілу та ракетних ударів, доставка товару з Китаю в Україну здійснюється за наступною схемою.

 1. Продукція, замовлена клієнтом, надходить на склад на території КНР, при необхідності проводиться консолідація вантажу та його упаковка відповідно до встановлених стандартів для авіаперевезень.
 2. Оформлення необхідної документації (вантаж замитнюється).
 3. Передача партії товару до одного з аеропортів Китаю, переважно це — Тяньчжушань, Логан, Сицзяо, Чхеклапкок, Баоань, Чжоушуйцзи, Макао, Пекін Дасін, Шоуду, Біньхай та деякі інші.
 4. Авіапереліт та доставка товару з Китаю до аеропортів європейських країн — Туреччини, Німеччини, Польщі, Румунії.
 5. Вивантаження на склад транспортної компанії та оформлення транзитних документів.
 6. Завантаження та доставка автотранспортом на територію України.
 7. Розмитнення вантажу та доставка до будь-якого доступного міста та населеного пункту країни.

Завдяки великому досвіду та високій кваліфікації співробітників «GLC», добре розвиненій матеріально-технічній базі, та застосуванням інноваційних методів роботи в галузі логістики авіавантажоперевезення з Китаю в Україну, у складі мультимодальних схем, здійснюються в оптимальні терміни — 14-18, за доступними цінами та гарантією безпеки і цілісності матеріальних цінностей, що перевозяться.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру