Как найти надежного грузового перевозчика в условиях войны? – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку
Військовий напад російської армії на Україну буквально з перших годин вніс істотні зміни у всі сфери діяльності та в життя кожного українця. Повною мірою це зачепило внутрішню та міжнародну логістику. Схеми перевезень, відпрацьовані багато років і десятиліття, виявилися повністю знищеними. При цьому бізнесу довелося терміново знаходити нові шляхи, і продовжувати надавати послуги вантажоперевезень в умовах воєнного часу. І якщо в перші дні та місяці російської військової агресії переважна більшість комерційних підприємств була змушена призупинити свою діяльність або скоротити до мінімуму, то вже за 2-3 місяці вони почали працювати, підтримуючи всіма силами економіку країни.

 

Як за умов війни знайти надійного вантажного перевізника

З перших днів повномасштабної війни виникли певні труднощі у пошуку надійних вантажоперевізників, оскільки деякі невеликі транспортні компанії припинили надавати послуги через проблеми з паливом, недоліком вантажних автомобілів, дефіцитом кваліфікованих водіїв і безліччю інших факторів. Другий важливий момент — це те, що практично всі вантажотранспортні компанії переорієнтували свою діяльність на доставку гуманітарних вантажів та товарів першої необхідності до постраждалих міст та населених пунктів. Для цього потрібно було в найкоротший термін налагодити доставку продукції з Європи та інших дружніх країн в Україну, а тут уже організовувати вантажоперевезення регіонами.

Крім цього стояло завдання забезпечити переїзд промислових підприємств та комерційних організацій углиб країни, щоб вони могли якнайшвидше відновити свою діяльність. Як показала практика, все це виявилося під силу великим транспортно-експедиторським компаніям, які працюють у цій сфері діяльності багато років, які мають власні автопарки та штат висококваліфікованих співробітників. Така транспортна компанія здатна вирішувати будь-які неординарні завдання у найскладніших та найнепередбачуваніших умовах.

 

У чому полягають особливості пошуку надійного вантажного перевізника під час війни

 

Важливою умовою для успішного розвитку будь-якого бізнесу є своєчасне одержання необхідних комплектуючих запасних частин, сировини, обладнання для свого підприємства у необхідній кількості та належної якості, а разом з цим оперативна доставка готової продукції замовнику. Тут потрібно вирішувати багато завдань з організації логістичного ланцюжка під час війни на території України, враховуючи неможливість доставляти вантажі морським і повітряним транспортом, а також навантаження, що значно зросли, на залізничні та автомобільні перевезення. Тому транспортна компанія «Grand Logistics Company», що склалася, зробила акцент на ще більший розвиток партнерських програм із закордонними та вітчизняними перевізниками. Маючи великий власний парк транспортних засобів, компанія активно розвиває автомобільні вантажні перевезення в Україні, а також у європейські та країни. Далі вантаж може бути відправлений морем або організована авіадоставка до США, Японії, Китаю, Індії, Єгипту та інших країн світу. Аналогічні схеми діють у зворотному напрямку. 

Тому при виборі надійного вантажного перевізника потрібно віддавати перевагу великим та перевіреним компаніям, які успішно працюють у цій сфері діяльності вже багато років, мають позитивну репутацію, добре розвинену матеріально-технічну базу, партнерські відносини з транспортними компаніями за кордоном, а кваліфіковані співробітники здатні вирішити найбільше складні та незвичайні завдання в оптимальні терміни та з мінімальними витратами. Співпрацюючи з такою логістичною компанією можна завжди бути впевненим, що будь-який вантаж, включаючи негабаритний, небезпечний, великоваговий, особливо цінний, що швидко псується, буде доставлений точно в строк, з гарантією цілісності та збереження та без додаткових витрат.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру