Організація міжнародного вантажоперевезення - блог GLC
Обрати сторінку

Міжнародна доставка вантажів може здійснюватись будь-якими видами транспорту. Це дозволяє транспортувати різноманітні вантажі, включаючи швидкопсувні, небезпечні, особливо цінні, негабаритні, великовагові та інші, на територію іноземних держав. Важливою умовою при організації міжнародних вантажних перевезень є дотримання всіх норм і стандартів, що діють, не лише на території України та країни, куди доставляється товар, а й усіх транзитних держав, а також правильне оформлення всіх необхідних документів. Тому довіряти цей процес можна лише перевіреним та відомим транспортним компаніям. В Україні замовити міжнародних вантажоперевезень на найвигідніших умовах можна звернувшись у Grand Logistics Company — компанію, яка працює у сфері логістичних послуг, починаючи з 2007 року.

Особливості організації міжнародної доставки різних вантажів

Продуктивність діяльності будь-якого комерційного підприємства, що регулярно або періодично здійснює імпортно-експортні операції безпосередньо залежить від ефективності організації процесу доставки сировини, обладнання, запчастин, готової продукції та товарів від постачальника до замовника. Міжнародні вантажоперевезення, у цьому плані мають ще низку додаткових складнощів:

 • Необхідність знання та дотримання норм і правил дорожнього руху, прийнятих у державах, територією яких доставлятиметься продукція;
 • Наявність відповідних ліцензій та дозволів;
 • Транспортні засоби мають повністю відповідати міжнародним стандартам;
 • Знання особливостей митного оформлення;
 • Достатній рівень володіння іноземними мовами водія та експедитора;
 • Можливість організувати додаткові послуги за кордоном (за потреби).

Досить часто міжнародні перевезення передбачають переміщення різних вантажів на досить великі відстані. У таких випадках може знадобитися використання декількох видів транспорту, наприклад, водного, залізничного та автомобільного. Тут важливу роль відіграє досвід та кваліфікація логістів транспортної компанії, а також хороша матеріально-технічна база (власний парк вантажних машин та спецтехніки, спеціалізоване програмне забезпечення, можливість відстеження вантажу у процесі транспортування маршрутом).

Основні етапи

Головна задача логістичної компанії, при організації міжнародних вантажоперевезень - це забезпечення своєчасної доставки та збереження продукції, з дотриманням усіх вимог та норм. При цьому важливо оптимізувати цей процес, щоб скоротити витрати. Досягається за рахунок правильного вибору способу доставки, транспорту та маршруту, а також скорочення часу на грамотне оформлення супровідної документації та митне очищення.

Процес організації міжнародних вантажоперевезень включає наступні етапи:

 • Консультування клієнта;
 • Підбір відповідного способу транспортування та транспортного засобу здійснюється з урахуванням характеру вантажу, маси та обсягу продукції, особливостей її упаковки, наявності додаткових умов;
 • Розробка дорожньої карти;
 • Розрахунок кошторису;
 • Укладання договору та узгодження всіх нюансів;
 • Подання транспорту під завантаження;
 • Оформлення супровідних документів;
 • Транспортування продукції за вказаним маршрутом, включаючи перетин кордонів;
 • Доставка вантажу одержувачу та його розвантаження;
 • Оформлення акта прийому передачі матеріальних цінностей.

Фахівці компанії GLC надають повний комплекс послуг з організації міжнародної доставки сільськогосподарської продукції, включаючи насипну та наливну (перевезення здійснюються з використанням зерновозів і цистерн), продуктів харчування, вантажів, що швидко псуються, фармацевтичних препаратів (доставляються рефрижераторами та ізотермічними фурами), небезпечних та негабаритних вантажів (для цього застосовується спецтехніка).

Крім цього вантажоперевезення можуть здійснюватися танкерами, баржами, суховантажами та іншими видами водних суден, літаками та залізничним транспортом. При необхідності, логісти компанії готові надати широкий перелік додаткових послуг, наприклад, навантаження-вивантаження, перевантаження з одного виду транспорту на інший, митно-брокерське обслуговування, відстеження місцезнаходження в процесі доставки та деякі інші.

Співпраця з Grand Logistics Company — це можливість організувати міжнародні перевезення вантажів з чітким дотриманням умов договору, 100% гарантією збереження продукції, що перевозиться, та з мінімальними фінансовими витратами.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру