Переїзд малого бізнесу до безпечних регіонів України
Обрати сторінку
Війна в Україні продовжує вносити свої корективи у життя всіх людей. Це стосується всіх категорій громадян і всіх сфер діяльності. Сьогодні представники малого бізнесу у зв'язку з агресією російських військ змушені шукати способи, як продовжувати працювати в умовах військового стану. Для цього доводиться здійснювати переїзд малого бізнесу до безпечних регіонів України.

Складності евакуації малого бізнесу із зон бойових дій

Если в мирное время основными причинами переезда малого бизнеса были — расширение или смена сферы деятельности, более выгодные условия аренды, приобретение собственного помещения и некоторые другие, то после нападения российских войск, стало необходимым максимально обезопасить своих близких и работающий персонал, а также обеспечить нормальное, насколько это возможно в условиях войны, функционирование предприятия. В Условиях военного положения, особо остро ставится вопрос занятости всех работоспособных граждан. Даже, кто не задействован в вооруженных силах, отрядах территориальной обороны и важных инфраструктурных объектах, должны продолжать работать, чтобы поддерживать и развивать экономику Украины.

Представители малого бизнеса из временно оккупированных территорий, а также прифронтовых городов и населенных пунктов, которые постоянно подвергаются артобстрелам, авиационным бомбардировкам и ракетным ударам, чтобы продолжать продуктивно работать, стараются перевезти свой офис, магазин или производственное предприятие в более безопасные области. Данный процесс имеет свои нюансы, которые обязательно следует учитывать.

  • Представники малого бізнесу з тимчасово окупованих територій, а також прифронтових міст та населених пунктів, які постійно зазнають артобстрілів, авіаційних бомбардувань та ракетних ударів, щоб продовжувати продуктивно працювати, намагаються перевезти свій офіс, магазин чи виробниче підприємство у безпечніші області. Цей процес має свої нюанси, які обов'язково слід враховувати.
  • Представники малого бізнесу з тимчасово окупованих територій, а також прифронтових міст та населених пунктів, які постійно зазнають артобстрілів, авіаційних бомбардувань та ракетних ударів, щоб продовжувати продуктивно працювати, намагаються перевезти свій офіс, магазин чи виробниче підприємство у безпечніші області. Цей процес має свої нюанси, які обов'язково слід враховувати.
  • Правильно підібрати спосіб транспортування та транспортний засіб. Під час військового стану переїзд малого бізнесу, як і інші види вантажоперевезень можливий лише автомобільним транспортом та залізницею. Але тут теж є свої тонкощі — навантаження на перевезення залізничних робіт, з початком російської агресії значно збільшилися, а об'єкти залізничної інфраструктури постійно зазнають ворожих нападів.
  • Розробка оптимального маршруту. При цьому обов'язково потрібно враховувати відстань, можливість використовувати об'їзні дороги, наявність заправних станцій та безпеку пересування.
  • Організація вантажно-розвантажувальних робіт. Необхідно в місці відправлення та прибуття. Також послуга може бути потрібна, якщо перевезення майна здійснюється мультимодальним способом, тобто. коли задіяно відразу кілька видів транспорту.

 Щоб переїзд малого бізнесу в безпечні регіони України пройшов з максимальною безпекою для персоналу та обладнання, що перевозиться, у найстисліші терміни, і з дотриманням усіх норм і умов, потрібно звертатися до великих логістичних компаній, однією з яких є GLC.

Почему важно доверять организацию переезда профессиональным логистам.

 

Grand Logistics Company — це велика українська транспортно-експедиторська компанія, яка з перших днів війни здійснює всі доступні види внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень. Співробітники компанії з повною відповідальністю та розумінням до ситуації, що склалася, належать до організації логістичних ланцюжків в умовах військового стану в Україні. Завдяки великому досвіду роботи у сфері доставки вантажів, добре розвиненій матеріально-технічній базі (власний парк вантажних автомобілів та спецтехніки), відпрацьовані маршрути та схеми взаємодії з усіма учасниками процесу дозволяють вирішувати найскладніші завдання, навіть у таких напружених умовах. А оперативний переїзд малого бізнесу до безпечних регіонів України дозволить швидше відновити його діяльність та роботу на підтримку та зміцнення економіки країни.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру