Переїзд малого бізнесу до безпечних регіонів України
Обрати сторінку
Війна в Україні продовжує вносити свої корективи у життя всіх людей. Це стосується всіх категорій громадян і всіх сфер діяльності. Сьогодні представники малого бізнесу у зв'язку з агресією російських військ змушені шукати способи, як продовжувати працювати в умовах військового стану. Для цього доводиться здійснювати переїзд малого бізнесу до безпечних регіонів України.

Складності евакуації малого бізнесу із зон бойових дій

Якщо у мирний час основними причинами переїзду малого бізнесу були розширення або зміна сфери діяльності, вигідніші умови оренди, придбання власного приміщення та деякі інші, то після нападу російських військ стало необхідним максимально убезпечити своїх близьких і працюючий персонал, а також забезпечити нормальне, наскільки це можливо за умов війни, функціонування підприємства. В умовах військового стану особливо гостро ставиться питання зайнятості всіх працездатних громадян. Навіть, хто не задіяний у збройних силах, загонах територіальної оборони та важливих інфраструктурних об'єктах, мають продовжувати працювати, щоб підтримувати та розвивати економіку України.

Представители малого бизнеса из временно оккупированных территорий, а также прифронтовых городов и населенных пунктов, которые постоянно подвергаются артобстрелам, авиационным бомбардировкам и ракетным ударам, чтобы продолжать продуктивно работать, стараются перевезти свой офис, магазин или производственное предприятие в более безопасные области. Данный процесс имеет свои нюансы, которые обязательно следует учитывать.

  • Представники малого бізнесу з тимчасово окупованих територій, а також прифронтових міст та населених пунктів, які постійно зазнають артобстрілів, авіаційних бомбардувань та ракетних ударів, щоб продовжувати продуктивно працювати, намагаються перевезти свій офіс, магазин чи виробниче підприємство у безпечніші області. Цей процес має свої нюанси, які обов'язково слід враховувати.
  • Представники малого бізнесу з тимчасово окупованих територій, а також прифронтових міст та населених пунктів, які постійно зазнають артобстрілів, авіаційних бомбардувань та ракетних ударів, щоб продовжувати продуктивно працювати, намагаються перевезти свій офіс, магазин чи виробниче підприємство у безпечніші області. Цей процес має свої нюанси, які обов'язково слід враховувати.
  • Правильно підібрати спосіб транспортування та транспортний засіб. Під час військового стану переїзд малого бізнесу, як і інші види вантажоперевезень можливий лише автомобільним транспортом та залізницею. Але тут теж є свої тонкощі — навантаження на перевезення залізничних робіт, з початком російської агресії значно збільшилися, а об'єкти залізничної інфраструктури постійно зазнають ворожих нападів.
  • Розробка оптимального маршруту. При цьому обов'язково потрібно враховувати відстань, можливість використовувати об'їзні дороги, наявність заправних станцій та безпеку пересування.
  • Організація вантажно-розвантажувальних робіт. Необхідно у місці відправлення та прибуття. Також послуга може бути потрібна, якщо перевезення майна здійснюється мультимодальним способом, тобто. коли задіяно відразу кілька видів транспорту.

 Щоб переїзд малого бізнесу в безпечні регіони України пройшов з максимальною безпекою для персоналу та обладнання, що перевозиться, у найстисліші терміни, і з дотриманням усіх норм і умов, потрібно звертатися до великих логістичних компаній, однією з яких є GLC.

Чому важливо довіряти організацію переїзду професійним логістам.

 

Grand Logistics Company — це велика українська транспортно-експедиторська компанія, яка з перших днів війни здійснює всі доступні види внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень. Співробітники компанії з повною відповідальністю та розумінням до ситуації, що склалася, належать до організації логістичних ланцюжків в умовах військового стану в Україні. Завдяки великому досвіду роботи у сфері доставки вантажів, добре розвиненій матеріально-технічній базі (власний парк вантажних автомобілів та спецтехніки), відпрацьовані маршрути та схеми взаємодії з усіма учасниками процесу дозволяють вирішувати найскладніші завдання, навіть у таких напружених умовах. А оперативний переїзд малого бізнесу до безпечних регіонів України дозволить швидше відновити його діяльність та роботу на підтримку та зміцнення економіки країни.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру