Вантажне перевезення з Іспанії в Україну, спосіб доставки - блог GLC
Обрати сторінку

Іспанія на протязі багатьох років є одним з найбільших економічних партнерів України. В нашу країну, традиційно з Іспанії доставляють будівельні матеріали, продукцію автомобільної промисловості, побутову хімію, промислове обладнання, продукти харчування та багато іншого. Україна, в свою чергу, є найбільшим постачальником в цю країну сільськогосподарської продукції, де основна частина в процентному відношенні - кукурудза та інші зернові культури, а також рослинна олія. Крім цього, щорічно досить велика кількість українців оформляють тут ВНЖ, укладають трудові контракти, відправляються на навчання. Все це сприяє зростанню попиту на вантажоперевезення в Іспанію. В Україні замовити повний комплекс послуг «під ключ» можна звернувшись в Grand Logistics Company.

Які вантажі ми доставляємо з Іспанії

Наша компанія має в своєму розпорядженні достатньо великий парк транспортних засобів. Крім цього ми маємо партнерські відносини з багатьма відомими логістичними організаціями в Україні і за межами країни. Це дозволяє підбирати для кожного конкретного замовлення найбільш підходящий вид транспорту. Завдяки такому підходу, фахівці GLC готові організувати вантажоперевезення з Іспанії практично будь-якої продукції. Найчастіше у нас замовляють доставку:

 • Промислового обладнання;
 • Продуктів харчування;
 • Фармацевтичних препаратів;
 • Товарів медичного призначення;
 • Комп'ютерної та електронної техніки;
 • Будівельних матеріалів;
 • Продукції легкої промисловості;
 • Комбікормів, зернових культур та іншої сільгосппродукції;
 • Негабаритних і великовагових вантажів.

Щоб доставка вантажів в Іспанію була максимально ефективною потрібно правильно вибрати відповідний транспорт і спосіб транспортування.

Які способи доставки продукції з Іспанії в Україну можна замовити

Завдяки вдалому географічному розташуванню, доставка вантажів з Іспанії в Україну може здійснюватися всіма видами транспорту.

 1. Морьскими суднами. Вважається одним з найбільш доступних варіантів транспортувати великі обсяги самих різних вантажів. Це можуть бути рефрижераторні і контейнерні перевезення, доставка наливних і сипучих продуктів, негабаритних конструкцій, збірних вантажів, продукції упакованої на піддонах і інших видах палетованої тари. Великі портові міста Іспанії - Барселона, Малага, Віго, Більбао, Альхесірас, Пальма-де-Майорка і деякі інші.
 2. Вантажними машинами. Даний спосіб є найбільш поширеним, так як має мінімум обмежень і дозволяє доставляти малі, середні і відносно великі обсяги різних товарів, практично в будь-який населений пункт Іспанії та України. Даний варіант транспортування дає можливість здійснювати вантажоперевезення по схемі від «дверей до дверей», без проміжних перевантажень.
 3. Залізницею. Різноманітність видів і типів залізничних вагонів дозволяє перевозити найрізноманітніші вантажі. Серед ключових переваг даного способу є точне дотримання графіку, великі обсяги, висока ступінь безпеки. Але є тут і ряд мінусів - необхідність перевантажувати в вагони адаптовані під євростандарт або робити заміну колісних пар, а це вимагає часу і додаткових витрат, другий недолік - досить тривалий і відносно складний процес оформлення супровідних документів, і третій - не у всіх населених пунктах прокладена залізнична магістраль. Тому залізничні перевезення в основному використовуються для великих промислових підприємств або в складі комбінованих (мультимодальних) доставок.
 4. Авіавантажоперевезення - найшвидший варіант доставити терміновий вантаж, або товар з обмеженим терміном зберігання і реалізації, але й найдорожчий. Є тут ще й велика залежність від розкладу рейсів, напрямків і погодних умов.

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Компанія працює в сфері внутрішньої і міжнародної логістики починаючи з 2007 року. За цей час встигла зарекомендувати себе як відповідальний і надійний партнер, який здатний вирішувати найскладніші завдання. Це досягається завдяки роботі кваліфікованих фахівців, що мають власні напрацювання перевірені часом, комплексному підходу до вирішення поставлених завдань, наявності розвиненої матеріально технічної бази та націленості на задоволення всіх потреб клієнтів компанії у сфері вантажно-транспортних послуг.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру