Вигідне перевезення негабаритного вантажу по Україні - блог GLC
Обрати сторінку

Grand Logistics Company здійснює вантажоперевезення по Україні, зокрема і негабаритних вантажів. До цієї категорії відносяться металеві та залізобетонні конструкції, промислове обладнання, верстати, сільськогосподарська та спецтехніка, катери, яхти, турбіни, генератори, ємності, обладнання для бурових, нафто-, газо- та гірничодобувної галузі тощо. Транспортування таких вантажів має низку важливих нюансів та чітко регламентується правилами та нормами чинного законодавства. Тому довіряти вантажні перевезення по Україні негабаритних та особливо важких вантажів потрібно лише спеціалізованим транспортно-експедиторським компаніям, які мають досвід та необхідну техніку для цього.

Якими видами транспорту можна здійснювати доставку негабариту

Довгомірні та особливо важкі вантажі можна перевозити всередині країни залізничним транспортом, морськими та річковими суднами, а також спеціальними вантажними машинами. Щоб вибрати оптимальний варіант, потрібно враховувати який вантаж і куди потрібно доставити. Вартість транспортування по воді або залізниці зазвичай набагато менша, ніж на автомобілях, але тут слід враховувати необхідність проведення додаткових робіт із завантаження, а часто ще й послуги тимчасового зберігання на складах.

 

Крім цього, тут є графік руху, тому оперативно відправити такий вантаж не вдасться. Ще один важливий аспект – це відносна складність оформлення супровідних документів. Цей процес може зайняти кілька днів, що також потрібно враховувати.

 

На сьогоднішній день, автомобільні перевезення по Україні особливо важких і великогабаритних вантажів можна вважати найвигіднішим способом. Це зумовлено тим, що при такому варіанті завжди можна підібрати оптимальний маршрут, з урахуванням відстані, завантаженості трас у певний час, стану доріг та вимог правил дорожнього руху. Крім цього, такий спосіб дозволяє організувати доставку негабариту за схемою «Від постачальника до дверей одержувача» без додаткових навантажень та використання інших видів транспорту.

На яких вантажних машинах здійснюється транспортування

Відповідно до правил дорожнього руху в Україні транспортування негабаритних вантажів  може виконуватись лише вантажними автомобілями, що відповідають певним вимогам.

  1. За габаритами - довжина разом з причепом до 22-х метрів, ширина - до 2,6 метрів, висота до 4-х метрів (від дорожнього покриття до самої верхньої точки конструкції або обладнання, що перевозиться)
  2. Мати відповідне обладнання - реєстраційні знаки, освітлювальні прилади, розпізнавальні позначки.
  3. За технічним станом - транспортування негабариту допускається виключно на справних вантажних машинах з відповідними технічними характеристиками.

Автоперевезення по Україні негабаритних та великовагових вантажів провадиться на наступних видах транспортних засобів:

  • Бортові машини із відкритим або закритим кузовом;
  • Автомобілі-платформи;
  • Трейлери;
  • Автопоїзди (причіпні та сідельні).

Grand Logistics Company має великий парк спецтехніки, у тому числі і для забезпечення необхідного супроводу, щоб убезпечити всіх учасників дорожнього руху від непередбачених ситуацій. Логісти компанії завжди підберуть відповідний транспорт, з урахуванням всіх норм та особливих умов, а також оптимальний маршрут. Перевезення вантажів по Україні, включаючи великовагові та негабаритні GLC завжди надійно, безпечно та вигідно.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру